Czuwanie młodzieżowe

5 listopada (sobota) br. zapraszam młodzież wszystkich parafii diecezji, a szczególnie zgromadzoną wokół grup ŚDM, na czuwanie w dziękczynieniu za przeżyty wakacyjny czas z Ojcem Świętym Franciszkiem w Krakowie. Okoliczność modlitwy jest wyjątkowa. Do Sanktuarium MB Królowej Męczenników w Bydgoszczy przybędzie „Światło Pojednania i Pokoju” – ołtarz adoracji eucharystycznej przeznaczony do Sanktuarium Matki Słowa w Kibeho w Rwandzie, gdzie utworzone zostanie kolejne Międzynarodowe Centrum Modlitwy o Pokój. Wykonany w gdańskiej pracowni artystycznej „Drapikowski Studio” ołtarz, podobnie jak wcześniejsze realizacje, (które gościliśmy w naszej Bazylice) charakteryzuje się bogatą symboliką religijną. Przy tym ołtarzu wraz z 2,5 mln młodymi pielgrzymami świata modlił się Ojciec Święty Franciszek 30 lipca na Campus Misericordiae.
Młodzieżowe czuwanie rozpocznie się o godz. 18:30 Mszą Świętą i trwać będzie do godz. 21:00(zakończone Apelem Jasnogórskim i błogosławieństwem Najświętszego Sakramentu).
Zorganizowane grupy proszone są o wcześniejszy kontakt pod nr tel. 506480080. Kapłanów zapraszamy do koncelebry Mszy św.
Bez kategorii

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *