Jestem owcą! – Rekolekcje Adwentowe cz.8

W imieniu Grupy Profeto prezentuję 8 odcinek internetowych rekolekcji adwentowych pt. „Jestem owcą. Rekolekcje adwentowe na zakończenie roku Miłosierdzia”, autorstwa ks. Michała Olszewskiego.

To już ostatni odcinek naszych rekolekcji adwentowych – Jestem owcą. Dziś o połamanym sercu. Co to za serce? Czy to serce potrafi odżyć? Gdzie z takim sercem powinniśmy się udać? Na te pytanie znajdziecie odpowiedź podczas tych sześciu minut. Zapraszamy!

Zapraszamy do oglądania: https://www.youtube.com/watch?v=zt5l2Lzgpy0

Do obejrzenia serię rekolekcji  pt. „Jestem owcą” zachęca Tomasz Adamek:  https://www.youtube.com/watch?v=tjIWLqCrnXE

Następny odcinek 22 grudnia!

Trochę informacji o internetowych rekolekcjach:

Długość: 8 odcinków, (każdy po 360 sekund)

Producent: Grupa Profeto, Stadniki, 2016  r.

Pasterz – pilnuje, wypasa, chroni, prowadzi na pastwiska. Owca – idzie za swoim pasterzem, jest chroniona i czuje się bezpieczna. Jestem owcą – ja i Ty. Mam Pasterza , Ty też go masz. Jeśli zgubiłeś drogę – odnajdziesz, bo On na Ciebie czeka, a kiedy widzi, że nie potrafisz na nią powrócić, sam wraca po Ciebie. Jestem Owcą – to kolejne rekolekcje internetowe, na które zapraszamy właśnie Ciebie. Daj się zaprosić, daj wyprowadzić się na pastwisko.

Ks. Michał Olszewski – sercanin, rekolekcjonista, ewangelizator, Misjonarz Miłosierdzia wyznaczony do tej posługi przez papieża Franciszka. Autor wielu książek, inicjator założenia grupy medialnej Profeto.

Grupa Profeto powstała po to, by wydając media o różnym profilu docierać w nowoczesny sposób z Ewangelią do człowieka XXI wieku. W naszej misji nie tylko chcemy ewangelizować poprzez środki przekazu, ale również chcemy tworzyć nową jakość i dawać narzędzia, by inni mogli je wykorzystywać w dziele przepowiadania.

Bez kategorii

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *