Sklep Techemznaki znaki bezpieczeństwa


Sklep Techemznaki znaki bezpieczeństwa

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy wpływa na jakość wykonywanych przez naszą firmę produktów. Produkujemy znaki korzystając z surowców najlepszej klasy, które spełniają wszelkie obowiązujące normy.

Od długiego czasu, jako jedna z nielicznych marek w branży, używamy nowatorskich i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji używamy najnowszej generacji ploterów. Znaki drukowane są na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że znaki są bardzo dobrze dostrzegalne przy słabym świetle , na co znaczący wpływ ma specjalna taśma żółto czarna techemznaki farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment emitujący światło. Znaki powinno się ochraniać przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą uszkodzić ich powierzchnię przez przerwanie świecącego materiału.

W naszym asortymencie znajdą Państwo wiele rodzajów znaków bezpieczeństwa, w tym znaki bezpieczeństwa drogowego, ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Znaki te przez ujednolicone oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki informowaniu osób o zasadach i możliwych zagrożeniach związanych z konkretnym terenem. Wszystkie produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa realizują wszystkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad dopuszczania i wydawania tych wyrobów do użytku publicznego.

W ofercie posiadamy również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wymagania stawiane przez Unię Europejską, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych ekspertów, solidne i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

Tagi dla artykułu

online