Usługi lokalne


Adwokat Stargard radca prawny Stargard

Adwokat Stargard, radca prawny Stargard Biuro prawne to miejsce wykonywania zawodu przez prawnika oraz zespół osób tam zatrudnionych. Oprócz doradztwa w zakresie norm i obowiązków prawnych, kancelarie reprezentują odbiorców przed sądami i organami administracji, po transakcjach biznesowych, negocjacjach i wszędzie w tym miejscu, gdzie konieczna jest pomoc prawna. Wspólnikami w spółkach cywilnej, jawnej i partnerskiej oraz komplementariuszami w korporacji komandytowej są wyłącznie adwokaci.

Dodany: 2018-08-03 | Kategoria: Usługi lokalne
Komentarze: 0


Okna Szczecin

Okna Szczecin MS to o wiele więcej niż tylko okna, to innowacyjne spojrzenie na świat. Szczecińska firma MS Okna to lider na rynku stolarki okiennej. Okna MS to nasza pasja, sprawdź naszą ofertę już dzisiaj. Salon sprzedaży okien MS oferuje najlepsze energooszczędne rozwiązania okienne na rynku. Pewny przedstawiciel firmy MS Okna reprezentuje najwyższą jakość usług. Najczęściej wybierane przez klientów okna energooszczędne na rynku, to te od firmy MS Szczecin. Firma MS Szczecin to gwarancja.

Dodany: 2018-07-17 | Kategoria: Usługi lokalne
Komentarze: 0


Psychoterapeuta Szczecin

Psychoterapeuta Szczecin Jesteśmy zespołem wyszkolonych i certyfikowanych psychoterapeutów i psychologów, którzy oferują kompleksową opiekę w zakresie zdrowia psychicznego. Dobieramy odpowiednią dla klienta formę terapii, w oparciu o obserwacje, wywiad i wielkie doświadczenia naszego personelu w zawodzie. Dajemy wsparcie, umożliwiające poprawę.

Dodany: 2018-07-17 | Kategoria: Usługi lokalne
Komentarze: 0